Opinie na temat mn8

 

W końcu po latach męczarni i bezradności lekarzy ustąpiły potworne ataki bólu miesiączkowego.

Teraz ból jest do wytrzymania i pozwala normalnie funkcjonować.

Jestem przeszczęśliwa i wszystkim polecam ten produkt.

Ola R.   

 

Bóle menstruacyjne zmiejszyły się do takiego stopnia, że już w ogóle mi nie przeszkadzają,

nie jestem już tak spuchnięta i moje miesiączki się nie opóźniają.   

Paula B.

 

2 miesiące temu kupiłam mn8 – to były najtrafniej wydane pieniądze. Wcześniej cierpiałam na Zespół Napięcia Przedmiesiączkowego i przewlekłe bóle brzucha, na które nie działały nawet najsilniejsze środki przeciwbólowe. Teraz prawie 
w ogóle nie odczuwam bólu i nie są mi potrzebne żadne środki przeciwbólowe!
Debbie (Staffordshire)

 

 

Odkrycie mn8 było dla mnie bardzo korzystne. Cierpię z powodu ekstremalnych objawów endometriozy, które mnie całkowicie wyniszczają. Miałam okazję użyć mn8 tylko jeden raz, ale wynik mnie całkowicie zaskoczył. Nie odczuwałam prawie żadnego bólu, który w poprzednich przypadkach był bardzo dotkliwy.
Daniela Surrey

 

 

Wow! Miałam okropne bóle miesiączkowe, którym towarzyszyły dokuczliwe objawy żołądkowe (często musiałam korzystać 
z łazienki). Teraz, kiedy noszę mn8 nie odczuwam żadnego bólu lub bardzo niewielki. Kiedy odpinam magnes, by wziąć prysznic ból powraca a kiedy go przypinam znika. Jak coś tak malutkiego może zabrać tyle bólu! Polecam go wszystkim znajomym. Dziękuję.
Verity Knowles

 

 

Kupiłam mn8 miesiąc temu i nie mogę uwierzyć jaki to fantastyczny produkt. Kiedyś cierpiałam na ekstremalne bóle menstruacyjne. Już po pierwszym miesiącu noszenia nie odczuwałam żadnego bólu. Sama rozpowszechniam informacje jak jest wspaniały. Jakiekolwiek podziękowania dla jego twórców to za mało.
Tracy Down

 

 

Całe swoje dorosłe życie cierpiałam z powodu bólu menstruacyjnego. Cierpiały również moje dzieci z powodu objawów napięcia przedmiesiączkowego. Próbowałam różnych tabletek i zabiegów i dopiero ten mały magnes zmienił moje życie. W czasie 2 miesięcy noszenia zauważyłam wyraźne zmniejszenie objawów napięcia przedmiesiączkowego i bólu menstruacyjnego. Teraz mogę wykonywać wiele czynności życia codziennego, których wcześniej nie byłam w stanie zrobić. Rozpowszechniam wiedzę na temat mn8, bo sama poczułam ogromną ulgę, 
że wreszcie znalazłam coś co działa i to w sposób naturalny. Dziękuję.
Deborah Graham

 

 

Już jako nastolatka cierpiałam na bóle menstruacyjne, na które nie pomagały żadne środki przeciwbólowe. Bez nadziei kupiłam mn8 i to naprawdę działa. Szkoda że nie miałam go wcześniej.
Catherine Kent

 

 

mn8 pozwala mi zaoszczędzić fortunę na wydawane wcześniej środki przeciwbólowe. Dziewczyny, z którymi pracuję nie mogą uwierzyć z zmianę. Wcześniej zwijałam się z bólu a teraz mogę spokojnie pracować. Mam lekarstwo za darmo.
Shani Kent

 

 

 

Więcej opini na temat Mn8.

 

 

Oferta LadyCare

145 zł

Kup Teraz