Naturalny środek przeciwbólowy, bez leków!

mn8 może być jedyną rzeczą jakiej potrzebujesz, by zmniejszyć lub całkowicie wyeliminować:
  • bóle miesiączkowe
  • objawy wzmożonego napięcia przedmiesiączkowego
  • tkliwość piersi
  • wypryski na twarzy
  • zatrzymywanie wody w organizmie
  • wzdęcia
  • endometriozę (rozrost błony śluzowej macicy endometrium poza jamą macicy, choroba ta dotyczy najczęściej kobiet w wieku rozrodczym)

 

 

 

Jak zbudowane jest mn8

Mn8 to urządzenie medyczne przeznaczone do noszenia na bieliźnie. Składa się z dwóch magnetycznych części pokrytych plastikiem. Większą część w kształcie gruszki nosi się wewnątrz bielizny – bezpośrednio przylega do miednicy. Składa się ona z kawałka 20mm x 5mm magnesu neodym-bor oblanego plastikiem. Druga część jest okrągła i mniejsza, mocowana jest na zewnątrz bielizny. Również zawiera magnes neodym-bor, jest płytką ukierunkowaną. Ta kierunkowa płytka zwiększa magnetyczną moc oddziaływania bieguna ujemnego na organizm. Obie części przylegają do siebie dzięki działaniu pola magnetycznego.

 

 

 

 

 

 

Jak nosić mn8

Wystarczy przypiąć mn8 do bielizny około 10 cm poniżej pępka, dopuszcza się niewielkie przesunięcie w lewo lub w prawo o około

2,5 cm. Odłącz mały okrągły magnesik. Większą część umieść zaokrągloną stroną do ciała i przez bieliznę przypnij mały okrągły magnesik.

W początkowym okresie, MN8 należy nosić do zakończenia drugiego cyklu miesiączkowego przez cały czas (w dzień i w nocy).  Następnie zdejmujemy go i ponownie przypinamy do bielizny dwa tygodnie przed spodziewaną miesiączką i  nosimy do jej zakończenia (w dzień i w nocy). Przed kolejnymi cyklami menstruacyjnymi używamy mn8 na kilka dni przed i w czasie okresu. Bardzo często wystarczy użycie tego urządzenia medycznego w momencie pojawienia się pierwszego bólu i zdjęciu go po zakończeniu menstruacji. W czasie bólu nosimy mn8 w dzień i w nocy.

Instrukcja znajduje się w opakowaniu

 

By zasięgnąć więcej informacji , obejrzyj film i zobacz informacje o mn8.

 

 

Informacje o mn8.

 

 

 

 

 

 

o mn8

 

 

 

Budowa

 

 

 

Jak nosić

 

 

 

Oferta LadyCare

145 zł

Kup Teraz