O nas

 

Kooitrade to wyłączny dystrybutor LadyCare na Polskę. Jesteśmy firmą, działającą na rynku polskim w różnych sektorach. Produktami: LadyCare i mn8zainteresowaliśmy się podczas pobytu w Londynie. Są one dostępne na rynku angielskim od lat. A ponieważ pomogły już tysiącom kobiet, dlaczego nie mógłby pomagać również Polkom.

 

Producentem LadyCare i mn8 jest angielska firma LadyCare Lifetime Ltd.- lider w dziedzinie magnoterapii. Firma jest bardzo mocno zaangażowana w badania nad menopauzą i poszukuje wciąż nowych i lepszych sposobów na walkę z jej objawami. W prowadzonych badaniach najważniejsze jest bezpieczeństwo pacjentów i skuteczność działania produktu. Wszystkie badania prowadzone są pod nadzorem Dr Nyjon Eccles BSc MBBS PhD MRCP from the Chiron Clinic in Harley Street, London.

 

Obszerną listę badań można przeglądać on-line LadyCare oraz mn8Produkcja LadyCare na objawy menopauzy i mn8 na bóle miesiączkowe odbywa się w Bristol w Wielkiej Brytanii zgodnie z najwyższymi standardami i wykorzystaniem odpowiednich materiałów.
Są to produkty unikalne i w pełni chronione patentem (proszę uważać na podróbki).Produkty LadyCarepolecane są przez lekarzy
i pielęgniarki, używa je ponad 300 000 zadowolonych kobiet na całym świecie, które polecają je rodzinom i znajomym.